מה התשוקה הסודית שלך?​

תשוקה סודית זו אותה כמיהה שחבויה שנים רבות עמוק מתחת לפני השטח המנטלי

תשוקה שהתחפרה לה מתחת לצורך לשרוד ולהתיישר עם הסביבה

אותה תשוקה שתגרום לך לחלום בהקיץ ולאבד פוקוס

במקרה שלי, התשוקה הסודית הייתה ליצור אמנות. לאורך כל חיי הבוגרים היא שלחה לי מעין "צווי 8" להתייצבות דחופה מול משברים שחוויתי. בתקופות האלו הדרך היחידה להחזיר את החיות לחיי היתה פשוט ליצור, עד אז לא ממש הסכמתי לתת לה מקום. עם השנים התברכתי (ואני מתכוונת לזה) בלא מעט משברים והעיסוק באמנות הפך להיות גלגל הצלה אמיתי עבורי.

ב 2014 מתוך היכרות עמוקה עם התהליך היצירתי החלטתי ללמוד אמנות משקמת כמקצוע ומאז אני עוזרת לאנשים להתחבר שוב לעצמם דרך הכלי העוצמתי הזה.

תשוקה נוספת שמנתבת את חיי היא הזן בודהיזם, אותו פגשתי לראשונה ב2010 במפגש היכרות בהנחיית תמיר מסאס בביה"ס לזן Become One.

זהו זרם ששם דגש על נוכחות בכאן ועכשיו יחד עם פעולה נכונה. כשפגשתי לראשונה את הזן, הרגשתי כאילו פגשתי נסיך יפהפייה והתאהבתי בו ממבט ראשון. 

הזן פשוט כבש אותי כליל. הפשטות, החופש והשלווה שהוא מביא איתו גרמו לי להתמסר לגמרי ולאמץ את הדרך הזו כדרך חיים. לימודי ההסמכה למנחי מדיטציה, השתתפות בריטריטים ותרגול אישי אינטנסיבי סללו בי גישה אמיצה לחיים. גישה שמאפשרת לראות את המציאות כפי שהיא באמת ולפעול בדרך מיטיבה.

לא פעם זה הדבר שהכי קשה, אבל גם הכי משתלם לעשות. כשפועלים בדרך הנכונה עבורנו החיים הופכים להיות פשוטים ומלאים כאחד.

שתי הגישות מאפשרות בחירה מודעת לחיות מתוך תשוקה ולתת לחדש והרענן להגיע לחיינו. כמאמנת אישית מוסמכת בשיטה הוליסטית, אני משלבת את מגוון הערוצים דרכם ניתן לעורר ולהביא לידי ביטוי את התשוקה שלך ולהגיע לתוצאות הרצויות בחיים, חיצוניות או פנימיות (כמו: שלווה, סליחה, השלמה וכדו')

 

שמי מעיין סיגינור

מנחה לשלום פנימי דרך זן, מדיטציה ויצירה.

מלווה אנשים בתהליכי צמיחה דרך מיינדפולנס ואמנות מעצימה.

בעקבות מסע אישי דרך אבדן ושכול, יוצרת אמנות שמנציחה את אהובנו בדגש על סיפור חייהם.

  • בוגרת ביה”ס לזן- Become One בהנהלת תמיר מסאס.
  • בוגרת מסלול ההסמכה "מאמנים הוליסטיים" במכללת רידמן לרפואה משלימה ת"א.
  • מנחה מוסמכת לאמנות משקמת.

"המדד האמיתי להצלחה הוא שלוות הנפש אותה אתה חי"

הדלאי למה

שתפו את הטוב!

ניקיון פנימי = יסוד האושר

לתרגל מדיטציה זה להיות מחוייבת לניקיון הפנימי שלי. אנחנו משקיעים לא מעט זמן ואנרגיה בניקיון הבית והסביבה, ניקיון הגוף והטיפוח שלו. זה מובן לנו מאליו, אבל

להמשך קריאה»

הסוד ליצירת זוגיות על פי זן

כולנו מסתובבים בעולם עם איזשהו דימוי לגבי עצמנו. מין פרסונה שהתגבשה בנו במהלך השנים. זה בולט במיוחד במערכות יחסים, למשל: מישהו שחווה הרבה אכזבות בתחום הזוגי

להמשך קריאה»

אמנות ההקשבה

כולנו נופלים מדי פעם במלכודת הזאת המכונה קונפליקט בינאישי, אבל האמת היא שאת רב ההתנגשויות הבינאישיות ניתן למנוע, אם רק נגדיל להקשיב. כולנו מבינים זאת, אבל

להמשך קריאה»

שואפים לחיים אמיצים ומלאי משמעות?

  • טיפים לחיים שלווים ומאוזנים
  • מאמרים מעוררי השראה
  • כלים לפיתוח אומץ ובטחון בעצמי

קבלו עדכון על פוסט חדש בבלוג

שולחת רק הודעה על פוסט חדש. לא שולחת ספאם וגם לא ניוזלטר