זן ומיינדפולנס
חוגי מדיטצייה וסדנאות מיינדפולנס
לכל הפרטים
אימון לחיים אמיצים
מסע אישי מרתק שמטרתו להכיר את עצמך מקרוב
מתחילים כאן!
הנצחה ואמנות
יצירה שכל כולה הקדשה
לקרוא עוד
אמנות מעצימה
צמיחה דרך יצירה אישית בקבוצה או בליווי אישי
לקרוא עוד
Previous
Next

"דמיינו לעצמכם מרחב חופשי לביטוי הכי יצירתי שלכם. מרחב שבו אתם מקובלים כפי שאתם, נושמים לרווחה ונחים בתוך השקט של עצמכם"

בסטודיו קרוב – גבעתיים – לומדים להכיר, לקבל ולבטוח בעצמך דרך יצירה, זן, מיינדפולנס ואימון הוליסטי בקבוצה או בתהליך אישי.

הנצחה דרך אמנות

לזכור את יקירנו ולתת ביטוי לסיפור חייהם דרך אמנות בהזמנה אישית או תהליך יצירה וריפוי בליווי אישי

תמונת "חלומות" מאוסף גפרורים פרטי

לזכרה של עידית אלון (1917-2001)

באתי עם מטרה ויצאתי עם תחושת שלווה, מין הכל בסדר כזה. פעם הייתי טיפוס עצבני. גם בעבודה הייתי מהר מאוד מגוננת על העובדים, צועקת, שוברת את הכלים. היום אני במקום אחר, בוגר יותר.
ט'
מדיטציה שינתה לי את איכות החיים: איכות השינה, סיפוק מהעבודה, פוקוס על הדברים שחשובים לי. את מעיין פגשתי בהקשר הזה, כאשר התחלתי לתרגל אצלה מדיטציה לפני כשנה. הפשטות, הטבעיות שהיא מקנה לתרגול, הקבלה שלה - אפשרו לי להרגיש נוח עם התהליך שעבר עלי, להמשיך ולהתמיד בתרגול, ובכך לאפשר את השינוי שהוא כל כך משמעותי בשבילי.
איתמר
מעיין היקרה החיבור שבך של חוכמה, רגישות כנות יצירתיות וחמלה אין סופית מעורר השראה באופן בלתי רגיל. בעקבות שנים רבות של הכרות עם הגישה שלך אל החיים אני בטוח שכל מי שיבחר לעבור איתך תהליך של צמיחה, גילוי, ריפוי והרחבת התודעה יזכה למנחה באיכות הטובה ביותר. תודה על ההשראה!
אסף
מאוד נהניתי במפגשי מדיטציה בהנחייתך והועשרתי מהידע הרב שיש לך בנושאים כמו זן, בודהיזם ומדיטציה. תודה רבה
אלברט
תודה גדולה (למעשה, ענקית!) על התוצאה הסופית, תמונת פסיפס ה"חלומות" לזכרה של אימא שלי. אני מביט בה, בתמונה - מחר אתלה אותה על הקיר - והיא מרהיבה ומרגשת (אותי וגם את אוסיק) ומלאת קסם וצבעוניות וזיכרונות... אז שוב, תודה לך מעומק ליבי בימים הקרובים אשלח צילומים של התמונה לאחיי ולילדיי - אני בטוח שגם הם יתרגשו ויתלהבו מהעבודה הנהדרת שלך.
צביקה אלון
למעיין יכולת למצוא פתרונות יצירתיים במהלך החוג, המתאימים לכל דייר. תודה על תשומת הלב האישית והחמה, תודה על ההשקעה האין סופית, ההקשבה והסובלנות. יש בך את כל התכונות שבגללן אנחנו אוהבים אותך.
גידי שי
מאד נהנינו מהעבודה עם מעיין. מקצועית, איכותית, חרוצה ומכילה. זכינו, אנחנו והילדים. מעין נותנת המון חופש בעבודה ולילדים שלנו זה מאד חשוב.
ענת אשרוב

ניקיון פנימי = יסוד האושר

לתרגל מדיטציה זה להיות מחוייבת לניקיון הפנימי שלי. אנחנו משקיעים לא מעט זמן ואנרגיה בניקיון הבית והסביבה, ניקיון הגוף והטיפוח שלו. זה מובן לנו מאליו, אבל

להמשך קריאה»

הסוד ליצירת זוגיות על פי זן

כולנו מסתובבים בעולם עם איזשהו דימוי לגבי עצמנו. מין פרסונה שהתגבשה בנו במהלך השנים. זה בולט במיוחד במערכות יחסים, למשל: מישהו שחווה הרבה אכזבות בתחום הזוגי

להמשך קריאה»

אמנות ההקשבה

כולנו נופלים מדי פעם במלכודת הזאת המכונה קונפליקט בינאישי, אבל האמת היא שאת רב ההתנגשויות הבינאישיות ניתן למנוע, אם רק נגדיל להקשיב. כולנו מבינים זאת, אבל

להמשך קריאה»

שואפים לחיים אמיצים ומלאי משמעות?

קבלו עדכון על פוסט חדש בבלוג

שולחת רק הודעה על פוסט חדש. לא שולחת ספאם וגם לא ניוזלטר