תרגול ולימוד מדיטציית זן

בואו ליצור איזון ולהעצים את תחושת הרוגע בחייכם

יחד נלמד לנשום לרווחה ולתת למחשבות שלנו לנוח

נפתח ביטחון עצמי ונמלא את לבנו באהבה וקבלה עצמית

  • מפגש שבועי בגבעתיים
  • סטודיו חמים ואינטימי
  • אין צורך בנסיון קודם

אז איך זה עובד?

  • בתחילת כל שיעור ניתנות הנחיות מפורטות לביצוע התרגול. זה יכול להיות תרגול בתנועה, בישיבה, בהליכה, בשכיבה ושילוב ביניהן.
  • בשיעור אנחנו עובדים ועובדות על פיתוח נשימה נכונה, יציבה נכונה, תנועה מרגיעה ומודעות עצמית.
  • על ידי תשומת הלב שלנו למה שקורה בגוף ובתודעה אנחנו מתפנים מכל הסחות הדעת של היומיום ופוגשים את השקט שבנו שנמצא שם תמיד, מתחת לזרם המחשבות התמידי. 
  • השיעור מבוסס על תכנים של פילוסופיית זן, מיינדפולנס, סיפורי זן, ומדיטציה בודהיסטית.
  • לקראת סוף השיעור מתכנסים לשיחה על מנת לשתף חוויות ולסכם את הטכניקות הנלמדות לצורך יישומן בחיי היומיום.
  • השיעורים מלווים בחומר מודפס, המסכם את עיקרי הנלמד.

יום חמישי

21:30 – 20:30

050-6321466

באתי עם מטרה ויצאתי עם תחושת שלווה, מין הכל בסדר כזה. פעם הייתי טיפוס עצבני. גם בעבודה הייתי מהר מאוד מגוננת על העובדים, צועקת, שוברת את הכלים. היום אני במקום אחר, בוגר יותר.
ט'
מדיטציה שינתה לי את איכות החיים: איכות השינה, סיפוק מהעבודה, פוקוס על הדברים שחשובים לי. את מעיין פגשתי בהקשר הזה, כאשר התחלתי לתרגל אצלה מדיטציה לפני כשנה. הפשטות, הטבעיות שהיא מקנה לתרגול, הקבלה שלה - אפשרו לי להרגיש נוח עם התהליך שעבר עלי, להמשיך ולהתמיד בתרגול, ובכך לאפשר את השינוי שהוא כל כך משמעותי בשבילי.
איתמר
מעיין היקרה החיבור שבך של חוכמה, רגישות כנות יצירתיות וחמלה אין סופית מעורר השראה באופן בלתי רגיל. בעקבות שנים רבות של הכרות עם הגישה שלך אל החיים אני בטוח שכל מי שיבחר לעבור איתך תהליך של צמיחה, גילוי, ריפוי והרחבת התודעה יזכה למנחה באיכות הטובה ביותר. תודה על ההשראה!
אסף
מאוד נהניתי במפגשי מדיטציה בהנחייתך והועשרתי מהידע הרב שיש לך בנושאים כמו זן, בודהיזם ומדיטציה. תודה רבה
אלברט

שמי מעיין סיגינור

מדיטציה וזן בודהיזם, מנתבים את חיי מאז 2010, כאשר הגעתי למפגש היכרות בהנחיית תמיר מסאס בביה"ס לזן Become One .

זהו זרם ששם דגש על נוכחות בכאן ועכשיו יחד עם פעולה נכונה. כשפגשתי לראשונה את הזן, הרגשתי כאילו פגשתי נסיך יפיפה והתאהבתי בו ממבט ראשון הזן פשוט כבש אותי כליל. הפשטותהחופש והשלווה שהוא מביא איתו גרמו לי להתמסר לגמרי ולאמץ את הדרך הזו כדרך חיים.

לימודי ההסמכה למנחי מדיטציה בשיטה זו, השתתפות בריטריטים ותרגול אישי אינטנסיבי סללו בי גישה אמיצה לחיים. גישה שמאפשרת לראות את המציאות כפי שהיא באמת ולפעול בדרך מיטיבה.

הוכח מחקרית: תרגול קבוע של מדיטציה מקטין בחצי את הסיכוי ללקות בשבץ או התקף לב, כך עולה ממחקר אמריקני שנערך בבית הספר לרפואה של וויסקונסין בשיתוף אוניברסיטת המהרשי.

סליחה, מה זה מדיטציה?

מדיטציה זו שיטה להתרגעות ,כלי להפגת מתחים ויצירת חיים הרמוניים. תרגול קבוע של מדיטציה מקנה לנו כלים מעשיים ליצירת רוגע ושקט פנימי ועל ידי כך מפחיתה

להמשך קריאה»

מהו זן

זן, מעבר להיותו זרם במסורת הבודהיסטית, זה להיות קרוב לעצמך. עם כל מה שקיים, עם כל מה שנדמה לנו שחסר, פשוט לדעת את עצמך. זו הרמה

להמשך קריאה»

במיטה עם קרישנמורטי

יש את הרגעים האלה שנחרטים עמוק בזיכרון ומשנים אותך מבפנים. כאלה שההשפעה שלהם הולכת איתנו לאורך כל הדרך ומאירה אותה, גם אם חשוך עכשיו. הרגע הזה

להמשך קריאה»

אמנות ההקשבה

כולנו נופלים מדי פעם במלכודת הזאת המכונה קונפליקט בינאישי, אבל האמת היא שאת רב ההתנגשויות הבינאישיות ניתן למנוע, אם רק נגדיל להקשיב. כולנו מבינים זאת, אבל

להמשך קריאה»